O nás

O nás

BELL consulting poskytuje komplexní ekonomické a daňové služby již 22 let. Po dobu naší existence jsme pracovali nebo stále pracujeme pro 780 klientů z ČR i zahraničí. Vzdálenost ke klientovi pro nás není překážkou a pro naše služby máme platné certifikace.

Na všechny služby máme platné certifikace

Společnost BELL consulting s.r.o. byla založena v roce 1995 jako vyústění spolupráce daňových poradců Ing. Jaroslava Sedláčka a Ing. Michaela Hájka, kteří od roku 1992 v rámci sdružení fyzických osob podnikali v oboru ekonomických služeb a daňového poradenství.

Od svého vzniku poskytuje naše společnost především komplexní ekonomické služby a daňové poradenství. Mezi stěžejní služby tak patří vedení účetnictví, mzdové a personální služby, daňové poradenství, zakládání či likvidace společnosti a v neposlední řadě také GDPR a ochrana osobních údajů.

V současné době má naše společnost pracovní tým 8 stálých zaměstnanců. Služby pro klienty poskytují kvalifikovaní, vysokoškolsky vzdělaní ekonomové a daňoví poradci, kteří jsou členy Komory daňových poradců České republiky. Externě pak spolupracujeme s auditory a právníky s mnohaletými zkušenostmi.

Celý náš tým je připraven poskytnout našim klientům nejen profesionální přístup, který je samozřejmostí, ale i osobní kontakt, respektující individuální požadavky a potřeby, neboť klient je pro nás vždy na prvním místě.

Rádi vás přivítáme v našich moderních kancelářích v blízkosti centra s vyhrazeným parkováním pro klienty.

 

 

Ing. jaroslav sedláček


  • jednatel společnosti BELL consulting s. r. o.
  • daňový poradce č. 671

 

 

Ing. michael hájek

Pracujme společně na vašich ekonomických agendách v informačním systému, který od nás obdržíte zcela zdarma.

  • jednatel společnosti BELL consulting s. r. o.
  • daňový poradce č. 1328

Daně nejsou dobrovolným příspěvkem občana společnosti.

Daně jsou zákonem vynucené platby do veřejných rozpočtů, snižující hodnotu statků každého občana.

Soudy v civilizovaných zemích donekonečna opakují, že každý občan má nezadatelné právo přizpůsobit své chování v rámci zákona takovým způsobem, aby minimalizoval své daňové povinnosti či se odvodu daně zcela vyhnul.

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

+420 541 212 509info@bellcons.cz

Rychlá poptávka nebo dotaz

Chcete ihned vědět kolik Vás budou stát naše služby? Vyplňte prosím níže uvedený formulář. Předběžnou cenovou nabídku dostanete na váš e-mail během několika sekund.

Údaje o firmě

Kontakt

Mám zájem o

Daňové poradenství

Vedení účetnictví a mezd

Zakládání a likvidace firem

GDPR

Kdo jsou naši klienti