Reference

Vedení účetnictví, mzdové a personální služby i komplexní daňové poradenství tuzemské společnosti zabývající se developerskou a stavební činností.

Vedení účetnictví, mzdové a personální služby i komplexní daňové poradenství dceřinné společnosti amerického koncernu zabývajícího se vývojem a testováním polovodičových součástek.

Švýcarsko, švýcarský holding, zabývající se stavebními projekty a realizacemi staveb–především hypermarketů Vedení účetnictví, mzdové a personální služby i komplexní daňové poradenství, po ukončení projektu jsme provedli likvidaci organizační složky v ČR. Společnost se zabývá stavebními projekty a realizacemi staveb.

MBI Marketingberatung International spol. s r.o. Vedení účetnictví, mzdové a personální služby i komplexní daňové poradenství dceřinné společnosti rakouského holdingu zabývajícího se finančním poradenstvím a prodejem finančních produktů.

1 2

Zaujala vás naše nabídka? Kontaktujte nás.

+420 541 212 509info@bellcons.cz

Rychlá poptávka nebo dotaz

Chcete ihned vědět kolik Vás budou stát naše služby? Vyplňte prosím níže uvedený formulář. Předběžnou cenovou nabídku dostanete na váš e-mail během několika sekund.

Údaje o firmě

Kontakt

Mám zájem o

Daňové poradenství

Vedení účetnictví a mezd

Zakládání a likvidace firem

GDPR