Dobrý den, mám dotaz ohledně zálohové faktury, která byla vystavena v prosinci 2012 s ještě 20% DPH. Klient ale nezaplatil ve splatnosti a uhradil jí…
Dobrý den, mám dotaz ohledně zálohové faktury, která byla vystavena v prosinci 2012 s ještě 20% DPH. Klient ale nezaplatil ve splatnosti a uhradil jí až 6. měsíc v roce 2013. Jak správně tuto fakturu dát do účetnictví a jaký by měl být datum zdanitelného plnění?






Filtr a vyhledávání v dotazech