Dobry den, potrebovala bych poradit, zda se mam stat platcem DPH. V nasledujicich mesicich spustim eshop na prodej doplnku/dekoraci.Zbozi kupuji jak…
Dobry den, potrebovala bych poradit, zda se mam stat platcem DPH. V nasledujicich mesicich spustim eshop na prodej doplnku/dekoraci.Zbozi kupuji jak z EU, tak od ceskych distributoru. Nasledne jej budu prodavat v eshopu. Musim se stat z tohoto duvodu platcem DPH? Prodejci zbozi, od kterych kupuju, platci DPH jsou. v soucasne dobe mame pouze ICO, vedlejsi cinnost, jelikoz jsem na RD a jsem stale zamestnana. Dekuji.






Filtr a vyhledávání v dotazech