Dobrý den, mám na Vás dotaz ohledně výdělku pomocí reklam Ad Sence na youtube. Pokud si nechám zpeněžit svá videa na youtube formou reklamy, dočetla…
Dobrý den, mám na Vás dotaz ohledně výdělku pomocí reklam Ad Sence na youtube. Pokud si nechám zpeněžit svá videa na youtube formou reklamy, dočetla jsem se, že je nutné být OSVČ a platit si sociální a zdravotní pojištění a následně se zaregistrovat jako identifikovaná osoba na finančním úřadě, jelikož je to příjem ze zahraničí. Je tomu tak? Musí se následně dokládat výdělky na finančním úřadě pokud budu identifikovaná osoba? Pokud ano: Jakým způsobem se výdělky dokládají? Je nutné potvrdit nějaké dokumenty/výpis z účtu? Co jiného se musí dokládat a jak často - pokud budu identifikovaná osoba? Děkuji






Filtr a vyhledávání v dotazech